top of page
Beton duvar

Hakkımızda

copita kadehe viski dökmek
NCO Danışmanlık ve Organizasyon kurucusu Nihat Önder
Beton duvar

Hikayemiz

NCO Organizasyon Ltd Şti, gastronomik tadım etkinlikleri ve danışmanlık hizmetleri sunarak sektördeki yerini almıştır. Hem bireysel katılımcılar için keyifli deneyimler sunmakta, hem de kurumsal firmaların çalışanlarına özel ve unutulmaz etkinlikler düzenlemektedir. Ayrıca, restoran ve barlara menü danışmanlığı ve kokteyl danışmanlığı gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Restoran ve bar çalışanlarına içki konusunda eğitim verme konusunda da öncüdür.

 

 

Kurucumuz Nihat Önder, sektördeki deneyimini distile içki uzmanı olarak başarıyla sürdürmektedir. NCO Organizasyon Ltd Şti olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmayı ve lezzetli deneyimler yaşatmayı hedeflemekteyiz.

 

 

Ayrıca, kurumsal firmalar için özel günlerde çalışanlarına hediye etmek üzere özel paketler hazırlama hizmeti sunmaktayız. Profesyonel yaklaşımımız ve özel çözümlerimizle etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için buradayız.

 

 

Sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. NCO Organizasyon Ltd Şti, size en iyisini sunmak için burada!

Beton duvar

Birlikte Çalışalım

Küçükbakkalköy Mh. Selvili Sk. No:4/48 Ataşehir/İstanbul

Tel: 540-827-8464

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Mesajınız için teşekkürler

IMG_0263_edited.png
bottom of page